.

Disk Kilidi Kablosu, Motosiklet Bisiklet Alarmı Disk Kilidi Hırsızlığa Karşı Güvenlik Yay Hatırlatıcısı Bobin Kablosu (Turuncu)

Disk Kilidi Kablosu, Motosiklet Bisiklet Alarmı Disk Kilidi Hırsızlığa Karşı Güvenlik Yay Hatırlatıcısı Bobin Kablosu (Turuncu)

₺ 22.77

Stokta
Mağazada

Disk Kilit Kablosu, çelik bobin kablosundan ve plastik sargılı, hafif ve paketlenmesi kolaydır.Çok fonksiyonlu, disk kilidi hatırlatma fren güvenliği için uygun.Yerleşimi : Motosikletler, motosikletler, scooterlar ve bisikletler için uygundur (her türlü kilitle; şifre kilidi, sıradan kilit, kilit).Disk kilidi takılıyken sürüşün neden olduğu olası hasarı ve utancı etkili bir şekilde önleyebilir. 2 ilmekli uç : biri disk kilidi, diğeri el kavrama için.İyi elastik bant ile, kısa ve uzun gidonlara ulaşabilen 1,5 m'ye kadar gerilebilir.Satış sonrası servis : Sevgili müşteri, kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen zamanında müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin, ilk kez sizin için çözeceğiz.Herhangi bir kalite sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok, lütfen satın almaktan çekinmeyin.Açıklama : Bu öğe, hafif, paketlenmesi kolay, keskin renkli sargılı bir disk kilidi tel kablosudur cable.It son derece görsel bir hırsızlık caydırıcı görevi görür ve disk kilidi takılıyken uzaklaşmanın neden olduğu olası hasarı ve utancı önler.Böyle pratik bir ürüne ihtiyacınız olacak.Teknik özellikler : Malzeme : Çelik bobin kablo ve plastik wrapped Optional Renk : Turuncu, yeşil, Yellow Unstretched uzunluğu : Yaklaşık. 9.4 cm / 3.7"(döngüler olmadan) Döngü yüksekliği : 7 cm / 2.76"Gerilmiş Uzunluğu : Yaklaşık. 1.5 m / 59.06 "Kablo İç Çapı : 2mm / 0.08"Kablo Dış Çapı : 3.5 mm / 0.14"Yerleşimi : Disk Kilidi Hatırlatma Kablosu Motosikletler, motosikletler, scooterlar ve bisikletler için uygundur (her türlü kilitle; şifre kilidi, sıradan kilit, kilit).Paket içeriği : 1 x Hatırlatma Bobini Cable Note : 1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Fren rotorunuzdaki disk kilidinizle bir daha yola çıkmayın.

Karakterislikler teklif