.

SPNEC Baharat Rafı Baharat Kapları-Baharat Kutusu-Saklama Kabı Çeşni Kavanozları-Kapaklı ve Kaşıklı Şişe-Baharat Tuz Kabı (Boyut:

SPNEC Baharat Rafı Baharat Kapları-Baharat Kutusu-Saklama Kabı Çeşni Kavanozları-Kapaklı ve Kaşıklı Şişe-Baharat Tuz Kabı (Boyut:

₺ 136.44

Stokta
Mağazada

★Çeşitli baharatları tutmak için kullanılabilir : biber, şeker, tuz, baharat, tavuk çorbası tozu, mısır nişastası vb. ★Dahili küçük kaşık, kullanımı kolay bir baharat kaşığı ile her kutu, temiz ve hijyenik, lezzet karıştırmayın. ★Masaüstü veya duvara montaj için bir raf ile yerden tasarruf. ★Kapağa basın, bir el kapağı kullanabilir, kullanımı kolaydır. ★Hiçbir duvar asılı çıkartmalar, hiçbir çivi ve hiçbir matkaplar, iyi taşıma kapasitesi, gömülü delik, kurulumu kolay.Ürün adı; baharat kutusu.Kolay temizlik ve mobil kullanım için çıkarılabilir tasarım,Mutfağa kolay kullanım için sap tasarımı kullanımı daha uygundur.Toz geçirmez, nem geçirmez ve temiz tutmak için uygun, Mükemmel işçilik.Sıkı malzeme seçimi, titiz tasarım süreci, zarif detaylar, Sağlıklı mutfak hayatı kişinin eğilimlerini takip edebilir.Geniş ağız tasarımı malzeme almak kolay, temizlenmesi kolay.Aerodinamik kolu,Konfor, güvenlik.Not : gerçek manuel ölçüm boyutu bazı hatalar olabilir.Gerçek boyut gerçek ürüne tabidir.Farklı aydınlatma ve çekim koşulları nedeniyle, resmin rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.

Karakterislikler teklif