.

Sıkı Ter Bandı Bantlar, Egzersiz Silikon Ter Bandı Elastik Spor Bandı Nefes Hafif Anti Kapatma için Kapalı Açık Spor(Turuncu)

Sıkı Ter Bandı Bantlar, Egzersiz Silikon Ter Bandı Elastik Spor Bandı Nefes Hafif Anti Kapatma için Kapalı Açık Spor(Turuncu)

₺ 27.57

Stokta
Mağazada

Yapılmış ve yumuşak silikon malzeme, bir yüzey ile, giymek kolay ve kolay temiz.Çeşitli iç ve dış mekan sporları için uygundur, bu da egzersizi daha rahat hale getirir.Anti kapatma teknolojisi, ter kılavuz oluklarının üst üste binmesini etkili bir şekilde önler ve ter kılavuzunun verimliliğini artırır.Elastik bant ayarlanabilir ve giyme stili pürüzsüzdür, saça yapışmaz ve kafaya rahatça oturur.Uzun ter kılavuz oluğu, kulak tabanının her iki tarafındaki terleri etkili bir şekilde boşaltır ve egzersizi kolaylaştırır.Özellik : 1. Elastik bant ayarlanabilir ve giyme stili pürüzsüzdür, saça yapışmaz ve kafaya rahatça oturur.2. Uzun ter kılavuz oluğu, kulak tabanının her iki tarafındaki terleri etkili bir şekilde boşaltır ve egzersizi kolaylaştırır.3. Yapılmış ve yumuşak silikon malzeme, bir yüzey ile, giymek kolay ve kolay temiz.4. Anti kapatma teknolojisi, ter kılavuz oluklarının üst üste binmesini etkili bir şekilde önler ve ter kılavuzunun verimliliğini artırır.5. Çeşitli iç ve dış mekan sporları için uygundur, bu da egzersizi daha rahat hale getirir.Şartname : Öğe Türü : Elastik Spor Headband Suitable için baş çevresi : Yaklaşık. 48 cm-80 cm / 18.9-31.5 Silikon Parçası : Yaklaşık. 27cm / 10.6 İşlev : Ter depolama oluğu alnın üst ve orta kısmında tasarlanmıştır ve yüzdeki suyu azaltmak ve egzersizi kolaylaştırmak için kafadan gelen ter burada birikecek ve yüzün her iki tarafından boşaltılacaktır.Malzeme : Silikon Paket Listesi : 1 x Elastik Spor Kafa Bandı.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Elastic Sports Headband
Suitable for head circumference:
Approx. 48cm-80cm/18.9-31.5in
Silicone Part:
Approx. 27cm/10.6in
Function:
Sweat storage groove is designed in the upper and middle part of forehead, and the sweat from head will be accumulated here and discharged from both sides of face to reduce facial water and facilitate exercise
Material:
Silicone
Package List:
1 x Elastic Sports Headband :