.

Atlama Bebek Silikon Besleme Önlükler 2 paket. BPA ücretsiz, ayarlanabilir, su geçirmez, yumuşak. 6 aydan 3 yıla kadar uygundur.

Atlama Bebek Silikon Besleme Önlükler 2 paket. BPA ücretsiz, ayarlanabilir, su geçirmez, yumuşak. 6 aydan 3 yıla kadar uygundur.

₺ 41.97

Stokta
Mağazada

Plastik önlüklerden çok daha fazlası-Dağınık Canavar besleme önlüklerimizin kalitesini takdir edeceğinizden o kadar eminiz ki, önlüklerinizin performansından memnun değilseniz ömür boyu para iade garantisi sunacağız.Sütten kesmek kolay-süper yumuşak silikondan yapılmış, bu dayanıklı önlükler su geçirmezdir, silin ve sadece saklayın going..no kumaş parçaları yıpranacak veya parçalanacak, ancak yine de rahat ve yumuşak olacak.Bulaşık makinesinde yıkanabilir veya yıkama ile elde yıkanabilir-kumaş önlüklerde olduğu gibi uzun kuruma süreleri yoktur.Bebeğiniz için rahat-sert olmayan ve bebeğinizle birlikte büyümek için rahat bir ayarlanabilir boyun bandı ile "kazmayacak" esnek silikondan yapılmıştır.Süper güvenli-silikon inerttir ve toksik kimyasallar içermez, ayrıca BPA ve Ftalat içermez.Güvenlik en yüksek İngiltere ve ABD standartlarına göre test edilmiştir.Kırıntıları yakalamakta iyi! - kırıntı yakalayıcı cebi, alt kısımdaki açılı tepsi sayesinde kolayca açılır. bib.It ayrıca rahatça oturur ve suya dayanıklıdır, bu nedenle sıvı emilmez.İkiz paketi-kırmızı / yeşil kolay temiz su geçirmez silikon önlükler.Bebeğinizin kıyafetlerini yiyecek lekelerinden kurtarın ve küçük olanlar ve ebeveynler için yemek zamanını stressiz hale getirin..Tamamen inert ve BPA, ftalat ve PVC gibi kötü kimyasallardan arındırılmış gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Önlükler su geçirmez olduğu için kirli yiyecek lekeli giysilerin problemini çözer.Sıvıya izin vermezler ve kumaş önlükler gibi salya akıtmazlar.Kırıntı yakalayıcı cebi büyüktür ve açık kalır, bu da zeminin düzenli kaldığı anlamına gelir.Silikon ısıya dayanıklıdır ve bulaşık makinesinde yıkanmanın yanı sıra temizlenir safe.It bebeklere iyi oturmasını sağlamak için ayarlanabilir bir boyun tasması vardır, su geçirmez kalır, ancak aynı zamanda yumuşak ve rahattır.

Karakterislikler teklif