.

(50 Paket) Kare Dolap 3 Delik Merkezi Çeker; T Bar Kare Mutfak Dolabı Kapı Kolu 5 İnç Uzunluk Banyo Dolabı Çeker, YTHD1212BN76-50PTMC

(50 Paket) Kare Dolap 3 Delik Merkezi Çeker; T Bar Kare Mutfak Dolabı Kapı Kolu 5 İnç Uzunluk Banyo Dolabı Çeker, YTHD1212BN76-50PTMC

₺ 103.50

Stokta
Mağazada

Paslanmaz Çelik. [Boyut]Delik Mesafesi : 3 inç(76mm); Toplam uzunluk : 5 inç(127mm); Kare Çubuk : 1/2 inç (12mm)*1/2 inç (12mm) Yükseklik : 1.34 inç (34mm). [MALZEME] Bu Saten Nikel gümüş dolap kolları Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir,içi boş fakat sağlamdır ve güzel görünür, ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılar. [UYGUN FİYAT] Dolap kulpu çekicilerimiz yerel pazarınızdan çok daha düşük fiyatlı,ancak yüksek kaliteli, çok uygun fiyatlı. [TÜM MARKA EŞLEŞTİ] Bu dolap kulpu çekme, ABD'deki tüm marka ve standartları karşılar, değiştirmeniz gereken çekişleri değiştirmek için kullanabilirsiniz. [VİDALARLA BİRLİKTE] Eşleşen Standart vidalar,içimizdeki tüm dolap panosu için 45 mm (1.57") ve 25 mm'dir(1"), herhangi bir endişe duymadan sipariş verebilirsiniz.Şartname : Renk : Saten Nikel(gümüş) Vidalar : 1"ve 1.57" Bitiş : Saten Nikel Malzeme : paslanmaz çelik Fonksiyon : Dolap,şifoniyer,çekmece,dolap ve diğer mobilyalar.Bu fırçalanmış saten nikel yuvarlak T çubuk dolap çekicilerimiz içi boş yapıdadır,sağlam değildir, içi boş çubuk çekicileri hafiftir, ancak çok sağlamdır ve sağlam olduklarında sağlam tutamak ile hiçbir fark yaratmaz installed.It yuvarlak Paslanmaz çelikten imal edilmiştir Base.It güzel görünüyor ve dolabın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve şifonyer çekmeceleri.Mobilya donanımımız, bütçenizi bozmadan misafirlerinizi şaşırtmanıza yardımcı olabilir.Yumuşaktan çarpıcı veya basitten cesura kadar, çok çeşitli çekmece çekicilerimiz, dolap topuzlarımız veya dolap çekicilerimiz evinize taze ve daha bitmiş bir görünüm kazandıracaktır.Görünüm Modern veya Geçişli olsun, mağazamız odanızı etkileyici bir gösteri mekanına dönüştürmek için stil ve renge sahiptir.

Karakterislikler teklif

Color:
Satin Nickel(silver)
Screws:
1and 1.57
Finish:
Satin Nickel
Material:
stainless steel
Function:
Cabinet,dresser,drawer,cupboard and other furniture.
Our these brushed satin nickel round T bar cabinet pulls are HOLLOW CONSTRUCTION,not solid ,the bar pulls of hollow weighs lightly,but very sturdy,and looks no difference with solid handle when they are installed. :
It is made of Stainless Steel with Round Base. :
It looks beautiful and meets any needs of cabinet and dresser drawers. :
Our furniture hardware can help you wow your guests without breaking your budget. From soft to striking or simple to bold, our huge selection of drawer pulls, cabinet knobs or cabinet pulls will give your home a fresh and more finished look. :
Whether the look is Modern or Transitional,our store has the style and color to turn your room into the impressive show place. :