.

Wendry Ses Kayıt Kutusu, DIY Sesli Mesaj Kutusu, Ses Kaydedici Modülü için DIY Ses Kartları Hediye Kutusu Destek Ultra-Uzun Kayıt,

Wendry Ses Kayıt Kutusu, DIY Sesli Mesaj Kutusu, Ses Kaydedici Modülü için DIY Ses Kartları Hediye Kutusu Destek Ultra-Uzun Kayıt,

₺ 42.57

Stokta
Mağazada

Kutu kayıtları, peluş bebek ya da diğer oyuncaklar yerleştirilebilir, duygular, ya da mesaj ister ifade etmek, büyük oyuncak eğlenceli ve pratiklik artar.2 Kontrol düğmesi vardır, kırmızı düğme kayıt için kullanılır ve siyah düğme oynatma için kullanılır.Ses kalitesi net ve ses daha yüksek, 3w'a ulaşıyor. 2/4 dakikaya kadar ultra uzun kaydı destekleyin, benzer ürünlerden çok daha üstün.Geniş uygulama yelpazesi : kayıt oyuncaklar, hediye kutuları, yaratıcı el sanatları, itiraf eserler, reklam, vb.Düğmesine Basın satır (Kayıt düğmesi : düğme hattı Güç kablosu uzunluğu ile kırmızı : Yaklaşık siyah) kaydedilmiş ses çalmaya başlamak için düğmesine DİY Kayıt Kutusu 3 * 1.5 V AAA Pil (Dahil DEĞİLDİR) çalma düğmesi oynatma süresi : 2 dakika / 4 dakika (İsteğe bağlı) Pil : Kaydetme özellikleri : Türü : : . 130 MM Kayıt kutusu boyutu : Yaklaşık. 68 * 61 * 25 MM Paket listesi : 1 * kayıt Kutusu Not : 1. Lütfen pakette pil olmadığını unutmayın. 2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin. 3. Farklı monitör renkleri farklı olabilir.Nazik anlayışınız için teşekkürler.Talimatlar : S1. Kayıt için nasıl?Kayıt düğmesine Basın, kayıt düğmesini bırakın, sonra "Dİ" sesi mikrofona 5-10 cm içinde kayda başlamak için konuşmak, tekrar Kayıt düğmesine basın, duymak "DİDİ" sesi kayıt düğmesini bırakın, kayıt tamamlandıktan belirten duymak : Kayıt ve oynatma işlemleri.Ardından, o anda kaydedilen sesi çalmak için oynat düğmesine tekrar basın.Çalma işlemi sırasında sesi çalmayı durdurmak için oynat düğmesine tekrar basın.2. Çeyrek. Yanlış ses kaydettiysek, tekrar kaydedebilir miyiz?C : Evet, yeniden kaydetmek için kayıt düğmesine basabilirsiniz.Q3. Kayıt nasıl silinir?Cevap : Kayıt düğmesini basılı tutun, kaydetmeyin, "Dİ" sesini duyduğunuzda elinizi serbest bırakın.Ardından yeniden kaydetmek için kayıt düğmesine basın. 4. Kırmızı telli düğme kayıt düğmesidir ve siyah telli düğme oynatma düğmesidir.

Karakterislikler teklif

Type:
DIY Recording Box
Recording playback time:
2 minutes / 4 minutes (Optional)
Battery pack:
3 * 1.5V AAA batteries (NOT Included)
Play button:
Press the button to start playing the recorded sound (black with button line)
Record button:
red with button line
Power cable length:
Approx. 130MM
Recording box size:
Approx. 68 * 61 * 25MM
  :
Package list:
1 * Recording Box :
Note:
1. Please note  that there is NO battery in the package. :
2. Please allow slight error due to manual measurement. :
3. Different monitor colors may be different. Thanks for your kind understanding. :
Instructions:
Q1. How to record? :
A:
Recording and playback operations
Press the recording button, hear the DI sound to release the recording button, then speak to the microphone within 5-10 cm to start recording, press the recording button again, hear the DIDI sound then release the recording button, indicating the recording is completed. Then press the play button again to play the currently recorded sound. During the playback process, press the play button again to stop playing the sound. :
Q2. If we recorded the wrong voice, can we re-record it? :
A:
Yes, you can press the record button to re-record.
Q3. How to delete the recording? :
A:
Press and hold the record button, do not record, when you hear the DI sound, release your hand. Then press the record button to re-record.
4. The button with the red wire is the recording button, and the button with the black wire is the playback button. :