.

DYBANP Dış Ayna Yedek Cam, Araç Arka ısıtmalı Ayna Cam, VW Bora 1998-2005 için / Passat B5 1997-2003

DYBANP Dış Ayna Yedek Cam, Araç Arka ısıtmalı Ayna Cam, VW Bora 1998-2005 için / Passat B5 1997-2003

₺ 153.30

Stokta
Mağazada

★ Malzeme : Isıya dayanıklı cam, ABS taban ve UV kaplamadan yapılmış ayna camı kullanın, Bu kompozit malzemeden yapılmış otomobil dikiz aynası camı hassas bir şekilde test edilmiştir ve yüksek hassasiyet ve sağlamlık, Dayanıklı, güçlü darbe dayanımı ve istikrarlı performansa sahiptir. ★ Zarif yüzey tasarımı : Araba dikiz aynası değiştirme camımız mükemmel üretim teknolojisini benimser, aynı zamanda dikiz aynaları için özel olarak tasarlanmıştır, Lensin pürüzsüz yüzeyi aracın konturuyla mükemmel uyum sağlayabilir, yapı stabildir ve maksimum Güç ve dayanıklılık. ★ Mükemmel performans : Dikiz aynası camımız pürüzsüz bir lens yüzeyine sahiptir, Kurulumdan sonra dikizi netleştirebilir, görüş alanını açabilir ve gözlem sırasında diğer nesnelerin mesafesini doğru bir şekilde ölçebilir, çünkü sürücünün görüş alanını genişletmeye yardımcı olur. ★ Sıkı üretim standartları : orijinal araç verilerine göre tasarlanmış, sıkı fabrika kalite kontrolü, orijinal fabrika standartları kurulum veya demontajı daha uygun hale getirir, doğrudan eski standartların veya hasarlı standartların yerini alabilir!. ★ Not : Her ülkenin farklı modelleri olduğundan, sağladığımız modeller yalnızca referans amaçlıdır, Lütfen modelinizin ve üretim yılınızın açıklamamızla tutarlı olup olmadığını onaylayın.Uygulanabilir modeller (referans) : VW Bora 1998-2005 için / Passat B5 1997-2003 Şartname : Malzeme : ayna cam + ABSStatus : 100% marka yenİöğe Genişliği : 10 cmöğe Çapı : 9 Cmöğe Yüksekliği : 5 Cmöğe Uzunluğu : 19 cmöğe NO.Ayna / Covers Product ağırlık : 0.5 kg On araç : 1 J1857521 1 J1857522İtem Türü : ayna glass Package Dahil sol/right Accessory türü : doğrudan replacement Rearview ayna bileşeni türü : cep 1*(sol ya da sağ ya da sipariş araba dikiz ayna ayna camı istikrarlı yapısı, dayanıklılığı ve hafif özelliklere sahiptir zaman seçeneklere göre sevk edilecektir)dikiz ayna, sağ dikiz ayna sol.Daha da önemlisi, aracınız için çok uygun olan kurulumu basit ve hızlıdır, Ayna camının pürüzsüz yüzeyi net bir görünüm sağlar.bu, orijinal aynanızla tam olarak aynı boyut, şekil ve işleve sahip olacağı anlamına gelir!Uyarı・ - Ürünlerimiz sol ve sağ olmak üzere iki seçeneğe ayrılmıştır, aracınız için uygun olup olmadığını onaylamak için sipariş vermeden önce dikiz aynasının şeklini ve boyutunu karşılaştırdığınızdan emin olun!・Lütfen satın almadan önce resimdeki parçaları kontrol edin, ürün uyumluluğunu sağlamak için lütfen satın almadan önce /model/yıl sağlayın, teşekkür ederim! .

Karakterislikler teklif

Material:
mirror glass + ABS
Status:
100% brand new
Item Width:
10cm
Item Diameter:
9cm
Item Height:
5cm
Item Length:
19cm
OEM NO.:
1J1857521 1J1857522
Item Type:
Mirror / Covers
Product weight:
0.5 kg
On the vehicle:
left/right
Accessory type:
direct replacement
Rearview mirror component type:
mirror glass
Package Included:
☆ 1*left rearview mirror, right rearview mirror (left or right, will be shipped according to the options when you place the order) :
The mirror glass of the car rearview mirror has the characteristics of stable structure, durability and light weight. More importantly, it is simple and quick to install, which is very suitable for your car, The mirror glass smooth surface ensures a clear view. :
which means that it will have exactly the same size, shape and function as your original mirror! :
Notice:
・Our products are divided into two options, left and right, be sure to compare the shape and the size of the rearview mirror before placing an order to confirm whether it is suitable for your car! :
・Please check the parts in the picture before purchase, please provide /model/year before purchase to ensure product compatibility, thank you! :