.

Yüz Temizleme Aracı Yüz Temizleme Fırçası Elektrikli Taşınabilir Yüz Fırça Cilt Bakımı için Nazik ve Derin Temizlik (Mavi)

Yüz Temizleme Aracı Yüz Temizleme Fırçası Elektrikli Taşınabilir Yüz Fırça Cilt Bakımı için Nazik ve Derin Temizlik (Mavi)

₺ 242.10

Stokta
Mağazada

4 Farklı çıkarılabilir fırça kafası ile donatılmış, uygun yedek fırça kafası.Derin temizlik, cildinizi tazelenmiş bırakarak kir, yağ ve diğer kirleri temizlemeye yardımcı olur.Kompakt boyut, hafif, taşınabilir, tüm cilt tipleri için uygundur.USB şarj sorunsuz kullanım için izin, değiştirmeleri hakkında endişelenmenize gerek asla.Ürün açıklamasımükemmel bir yüz temizleme fırçası ister misiniz?İleri teknolojiye sahip bu elektrikli yüz fırçası, temizleme işlevi sağlamak için mükemmeldir.Temizleme, peeling, masaj için 4 farklı yüz temizleme fırçası ile birlikte gelir.Normal, yağlı, kuru, hassas ciltler için uygundur.Özellikler-Renk : Mavi. - Malzeme : ABS. - Boyutu : Yaklaşık 15. 5x5. 5x5. 2cm. - Yüksüz akım : 500ma - Yük akımı : 750ma -4 farklı çıkarılabilir fırça kafası ile donatılmış, uygun yedek fırça kafası. - Derin temizlik, kir, yağ ve diğer kirleri temizlemeye yardımcı olarak cildinizi tazelenmiş halde bırakır. - USB şarj sorunsuz kullanım için izin, değiştirmeleri hakkında endişelenmenize gerek asla. - Kompakt boyut, hafif, taşınabilir, tüm cilt tipleri için uygundur.Paket içeriği 1 x yüz temizleyici4 x temizleme fırçası.

Karakterislikler teklif