.

Büyüteç 12 Telefon Ekran Büyüteci, 3D Smartphone HD Ekran Amplifikatörü, Log sunta malzemesi yansımayı önler, Akrilik lens malzemesi,Filmler,Videolar,

Büyüteç 12 Telefon Ekran Büyüteci, 3D Smartphone HD Ekran Amplifikatörü, Log sunta malzemesi yansımayı önler, Akrilik lens malzemesi,Filmler,Videolar,

₺ 100.80

Stokta
Mağazada

★FİLM izlemek İÇİN MÜKEMMEL : Bir telefon projektörü gibi 3 D Ekran Büyütecimiz, telefon ekranınızı 3-4 kat büyütür size.It yorgunluk ve radyasyonu önleyebilir, bütün gün bir film izleseniz bile, yorgun hissetmezsiniz, film sevgilisi ellerini serbest bırakabilir ve her zaman kendilerini içine çekebilir. ★ÇEVRE DOSTU : Akrilik lens malzemesi, bu ürün için kullanılan malzemeler çevre dostudur, daha az kokar.Günlük sunta malzemesi yansımayı önler. ★TATİL HEDİYESİ İÇİN SEÇİM : Katlanabilir tasarım, dışarı çıkarken çantanızda, çantanızda veya cebinizde kolayca taşınabilir.Aileniz veya dışarıdaki partiniz için taşınabilir ve mini bir sinema, iç mekan, kamp, yolculuk, eğlence için uygundur.Aile, Yaşlı adam, Kız / Erkek Arkadaş İçin Akıllı Bir Hediye. ★EVRENSEL UYUMLULUK : Cep telefonu ekran büyüteci cep telefonu büyütücü 3 D HD film video amplifikatör katlanabilir tutucu standı.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size tatmin edici bir cevap verecektir.Açıklama : 12" Telefonu Ekran Büyüteci,3 D Akıllı telefon HD Ekran Amplifikatör, Akrilik lens malzeme, Katlanabilir Telefon Standı Ekran Büyütücü için Film,Video,Gaming Features : - Yüksek çözünürlüklü akrilik lens, net detayları büyütme, -büyütme : 3-5 kez- Ürün özellikleri : ekran büyütme, radyasyon koruma, göz koruma, anti-aydınlatma- Hafif ve katlanabilir tasarım yapar kolay taşımak.Ev, ofis, kamp, seyahat vb.Için idealdir.Şartname : - Malzemeler : HD Akrilik Lens-Ekran Boyutu : 12 inç Ekran boyutu : 23.8x15cm Görüntüleme mesafesi : 1-2 metre - Paket içeriği : 1 x 3 D Telefon Ekranı büyüteç İpuçları : 1. Videoyu izlemek için en iyi mesafe 1-3 metredir.2. Bu ürünün düşük ışıklı ortamlarda kullanılması önerilir ve görüntüleme etkisi daha belirgin ve olağanüstü olacaktır.Arkadan aydınlatmalı ve yansıtıcı bir ortamda kullanılması önerilmez.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdir.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, ürünlerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karakterislikler teklif

- Materials:
HD Acrylic Lens
- Screen Size:
12 inches
Screen size:
23.8x15cm
Viewing distance:
1-2 meters
- Package include:
1 x 3D Phone Screen Magnifier :
Tips :
1. The best distance to watch the video is 1 - 3 meters. :
2. This product is recommended for use in low light environments, and the viewing effect will be more obvious and outstanding. It is not recommended to use in a backlight and reflective environment. :
Your satisfaction is our only wish. If you have any questions about our products, you can contact us about our products, or you can contact us :