.

Arabası Footrest, Lengthen 14 cm Puset Ayak Desteği Aksesuar Istikrarlı Yapısı Güçlü Evrensel Tipi için Arabası için Footrest(Gri)

Arabası Footrest, Lengthen 14 cm Puset Ayak Desteği Aksesuar Istikrarlı Yapısı Güçlü Evrensel Tipi için Arabası için Footrest(Gri)

₺ 99.90

Stokta
Mağazada

【 RAHAT UYKU VE OTURMA ORTAMI】 Bu ayaklık, bebeğinize daha rahat bir uyku ve oturma ortamı sağlayarak bebek arabasını 14 cm uzatır. 【PRACTİCAL】Stroller footrest çok pratiktir, bebek arabaları için uygundur. 【EASY YÜKLEMEK VE KALDIRMAK】 Stroller footrest yüklemek ve kaldırmak kolaydır, kullanımı rahat. 【3 VİTES】Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu şekilde seçmeniz için ayarlanabilir 3 vites, ayak tutma tipi ve uzatma tipi, düşme önleyici tip. 【BREATHABLE】Bu footrest benimser güçlü oxford kumaş kumaş, nefes, aşınmaya dayanıklı ve kullanımı dayanıklı.Güçlü oxford kumaş kumaş benimser, nefes, aşınmaya dayanıklı ve kullanımı dayanıklı.Bu ayaklık, bebek arabasını 14 cm uzatarak bebeğinize daha rahat bir uyku ve oturma ortamı sağlar.Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu şekilde seçmeniz için ayarlanabilir 3 vites, ayak tutma tipi ve uzatma tipi, düşme önleyici tip.Yüklemek ve kaldırmak kolay, kullanımı rahat.Çok pratik, YOYA/VOVO ile aynı modeldeki bebek arabaları için uygundur.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Material:
Oxford Cloth, Plastic
Color:
Black, Gray
Size:
approx. 32 x 21cm/12.6 x 8.27in
Weight:
approx. 350g/12.35oz
Package Included:
1 x Stroller Footrest :
1. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
2. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. 3. Please confirm whether the stroller model matches our description before ordering. :