.

Taşınabilir Spor Çantası Kalınlaşmak ipli kemer Sürme Sırt Çantası Spor İpli Ayakkabı Çantası Elbise Sırt Çantaları-Çok Güzel!

Taşınabilir Spor Çantası Kalınlaşmak ipli kemer Sürme Sırt Çantası Spor İpli Ayakkabı Çantası Elbise Sırt Çantaları-Çok Güzel!

₺ 143.40

Stokta
Mağazada

1. Boyutu : Bu Bayan Rahat Sırt Çantası 16.5 * 14.2 İnç). 2. Malzeme : Yüksek Yoğunluklu Polyester İnce Boncuklu Polyester Kumaştan Yapılmış, Hafif Ve Güçlü.Arkaya Sabitlenen Siyah Polyester Kumaş Leke Tutmaz Ve Aynı Zamanda Kontrastın Getirdiği Bir Moda Anlayışına Sahiptir.Dokuma İpli Güçlü Ve Dayanıklıdır Ve Düşmesi Kolay Değildir.İpli Tasarım. 3. Havlu, Spor Yelek, Spor Ayakkabı, Yüzme Gözlüğü Ve Diğer Öğeleri Tutabilir.Eşyalarınızı Düzenli Tutmak İçin Su Şişeleri İçin Bir Örgü Cep, Bir Fermuarlı Cep Ve Bir Kulaklık Deliği Vardır. 4. Özel Tasarım : Bir Spor Sırt Çantası Veya Okul Çantası Olabilir; Spor, Fitness, Yoga, Seyahat Vb.İçin Çok Uygundur.; Hafif Ve Taşınabilir, Yer İşgal Etmeden Herhangi Bir Zamanda Katlanabilir. 5. Uygulanabilir Yerler : Seyahat, Kamp, Müzik Partisi Veya Sadece Alışveriş, Gezi, Kızların Okul Çantaları Gibi Hafif Ve Taşınabilir Özellikler Günlük Yaşamın Her Alanında Kullanılabilir.Yıkama : El Yıkama Veya Makine Yıkama.Kullanımı : İpli Tasarım, Sadece Açmak İçin İpin İki Ucunu Çekin Ve Cebi Sıkmak İçin İpin İki Ucunu Sıkın.

Karakterislikler teklif