.

El yapımı Vintage Tüy Çiçekler Headdress Bayanlar Aksesuarları Kızlar saç tokası Kadın Parti Tüy Saç Aksesuarları (Kırmızı)

El yapımı Vintage Tüy Çiçekler Headdress Bayanlar Aksesuarları Kızlar saç tokası Kadın Parti Tüy Saç Aksesuarları (Kırmızı)

₺ 29.67

Stokta
Mağazada

【İyi Yapılmış Çiçekler Headdress】 - Bu tüylerden ve ince demir telden yapılmış el yapımı bir başlıktır ve görünümü çiçek açan bir çiçeğe benzemektedir.Klasik zarif çiçekler, asil tüyler, rüzgarda sallanan,çok şık, büyüleyici.Herhangi bir partide öne çıkmanıza ve daha fazla insanın övgüsünü kazanmanıza izin verin. 【Parti için en iyisi】 - Bayanlar ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış,saçlara kesilebilir veya herhangi bir yere asılabilir. body.It latin dansı, oryantal dans, düğünler, sahne performansları, doğum günleri ve diğer Cadılar Bayramı partileri için uygundur. 【Great Hedıye Choıce】 - Zarif ve vintage Çiçekler Headdress vintage elbiseler ile mükemmel uyumlu olabilir.Partide ana rol olmanıza izin verin, kız arkadaşınız, eşiniz, anneniz, kızınız ve tüm kız arkadaşınız için en iyi hediye seçimidir . 【Satış sonrası %100 Garanti】 - Memnuniyetiniz bizim tutkumuzdur!Öğemizden tamamen memnun değilseniz, tam bir geri ödeme veya değiştirme için iade edin.Mükemmel müşteri hizmetleri ile ürünlerimizin kalitesinin arkasındayız ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi seveceğinizden eminiz.

Karakterislikler teklif