.

Reed Switch Developments Corp, 2060-1900-10K, Manyetik Reed Sensörü + Aktüatör Kiti, Plastik, SPST-Form B, 20W 150V 1A, Adet:

Reed Switch Developments Corp, 2060-1900-10K, Manyetik Reed Sensörü + Aktüatör Kiti, Plastik, SPST-Form B, 20W 150V 1A, Adet:

₺ 67.44

Stokta
Mağazada

Celanex Plastik Kasa-Montaj Delikleri olan Dikdörtgen. 6 " standart kablolar, 24 AWG, PVC izolasyon, 105° Santigrat, UL 1007/1569, CSA tip R-64. Underwriters Laboratories Inc. ' in Bileşen Tanıma Programı kapsamında ABD (UL) ve Kanada (c UL) gerekliliklerine tanınmıştır. - UL Dosyası # : E102207. Her Kit Şunları içerir : 1 Anahtar/Sensör ve 1 Aktüatör.Kurşun Renkler : Siyah ve Beyaz.Reed Switch Developments Corp.'dan manyetik anahtar/sensör montajı 1967 yılında kurulan, %100 kadına ait (WBE sertifikalı) ABD merkezli RSD, standartlaştırılmış paketlenmiş manyetik kamış anahtarı algılama teknolojilerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde ilk endüstri öncülerinden biriydi., özel manyetik kamış sensörleri, anahtarlar ve yakınlık sensörleri sensör düzenekleri.İlk ürün grupları öncelikle havacılık, otomotiv, endüstriyel ve tıbbi OEM'leri destekliyordu.Reed Switch Developments Corp.'un manyetik kamış anahtarları, hızlı etkili, yüksek güvenilirlik performansı ile bilinir.Anahtarlar mekanik aşınmadan arındırılmıştır ve hermetik olarak kapatılmıştır ve zorlu ortamlarda yıllarca güvenilir hizmet sağlar.Çoğu montaj aynı zamanda UL tarafından tanınır ve Ro HS / REACH uyumludur.Şirketin şirket içi geliştirme ve üretim yetenekleriyle, neredeyse her miktardaki özel manyetik kamış sensörleri ve anahtarları barındırılabilir ve üretim teslim süreleri on iş günü kadar kısa olabilir.

Karakterislikler teklif